KOCAV SEMİNERLERİ BAHAR DÖNEMİ BAŞLADI

KOCAV, Erol Güngör Kültür Merkezi’nde 3 Mart 2018 Cumartesi günü,  Bahar Dönemi açılış seminerleri gerçekleşti. Giriş, Gelişme ve İhtihas sınıfı öğrencilerine üç ayrı salonda birbirinden kıymetli hocalarımızın eğitimiyle sürecek olan seminerler her hafta birbirini takip eden derslerle devam edecek.  Dr. Emin Işık, Harun Yöndem, Doç. Dr. Hikmet Kırık, Aslan Yaman, Dr. Aras Neftçive Prof. Dr. H. Musa Taşdelen Giriş sınıfı dersleri; Prof. Dr. Tayfun Amman, Doç. Dr. Davut Hut, Yrd. Doç. Dr. Vehbi Baysan, Prof. Dr. Tahsin Görgün, Senail Özkan ve İlhami Atalay’ın Gelişme sınıfına vereceği seminerleri toplamda sekiz hafta sürecektir.  Dersler, öğrencilerin entelektüel birikimini artırmaya, milli şuur ve benlik kazanmalarına yönelik olarak planlanmış olup öğrencilerin istifadesine sunulmuştur. 

 Bahar Dönemi Seminerlerinin sonunda Seminer derslerini düzenli bir şekilde takip eden ve dönem sonu ödevini teslim eden öğrenciler için Sertifika Töreni düzenlenecek; Giriş sınıfını tamamlayan öğrenciler, bir sonraki dönemde Gelişme sınıfına, Gelişme sınıfını tamamlayan öğrenciler İhtisas sınıfına, İhtisas sınıfını tamamlayan öğrenciler ise Kürsü çalışmalarına ve bitirme tezine başlayabileceklerdir.

28 Nisan 2018 tarihinde Prof. Dr. Erol Güngör’ ün konu alınacağı Öğrenci Sempozyumu ile KOCAV seminerlerinin 2018 Bahar Dönemi tamamlanmış olacaktır.

 

2018 BAHAR DÖNEM DÖNEMİ DERS PROGRAMI