KOCAV COVİD'E KARŞI ÖNLEMLERİNİ SIKI ALIYOR

Dünyayı etkisi altına COVID’ten korunmak için Vakfımız önlemlerini almaya devam ediyor. Vakıf mensuplarımız ve kapımızı çalan herkese sıcacık manzarası, iç açan sohbetlerinin yanı sıra sağlıklı ve virüse karşı güvenilir bir alan olmak için çalışmalarını düzenle ve titizlikle sürdürüyor.

Vakfımız “önce sağlık” diyerek binalarımızı düzenli aralıklarla detaylı bir şekilde dezenfekte etmektedir. Vakıf merkezimiz Hacı Arif Bey Konağı, Seyit Ahmet Arvasi Kültür Merkezimiz ve Erol Güngör Kültür Merkezimiz, güvenilir dezenfeksiyon ekipleri ile işbirliği dâhilinde sıkı çalışmalarla gelen her misafirine güvenilir bir ortam sunuyor.

Dileriz en yakın zamanda birlikte sohbetler edeceğimiz, seminerlerine katılarak bilgi üretmeye ve öğrenmeye devam edeceğimiz, Erol Güngör Kültür Merkezi’nde birlikte iftar sofralarında buluşacağımız günlere, Vakıf merkezimiz Hacı Arif Bey Konağı’nda Süleymaniye manzarasında çay içmeye, ebru yapmaya, hat meşk etmeye en kısa zamanda geri döneriz. O gün gelene kadar Vakfımız sağlımız için dur durak bilmeden çalışmalarına devam edecektir.

Haber

Kamile OKUDAN (İhtisas 1)