KOCAV ADEM ERİM DAİREMİZİN TADİLATI TAMAMLANDI

KOCAV, Hacı Arif Bey Konağı, Seyid Ahmet Arvasi Kültür Merkezi, Erol Güngör Kültür Merkezi binalarında vermiş olduğu hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Öğrenciler için sağlamış olduğu sıcak ortamlarda öğrencilerinin eğitimlerine maddi ve manevi anlamda destek olan KOCAV, aynı zamanda öğrencilerinin konaklamalarına ve çalışma alanlarına yönelik olarak da fırsatlar sunmaktadır.

 

KOCAV, Adem Erim ve varisleri tarafından Vakfımıza bağışlanan Fatih’teki dairenin tadilatını tamamlayarak kullanıma hazır hale getirdi. Dairenin oda içi parkeleri, banyo ve mutfak fayansları, sıhhi teçhizatları elden geçirildi ve değiştirildi. Bir oda ve bir salondan oluşan, yaklaşık 80 metrekarelik daire baştan sona yenilendi. Vatan Caddesi ve Akdeniz Caddesi’ne komşu olan daire, merkezi konumu ve Emniyet Metro ile otobüs duraklarına yakınlığıyla ulaşım açısından da büyük avantajlara sahip.

Ülkemizin içinden geçmekte olduğu zor koşullarda, gelecek için çalışmalarımıza katkı sağlayan başta Adem Erim ve varisleri olmak üzere Vakfımıza emeği geçmiş olan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Burhan Kerem ÖZDEMİR (İhtisas 2)