GÜNLÜK İFTARLAR

Ramazanın Bereketinde Buluştuk

KOCAV’ın öğrencilerine yönelik düzenlediği Günlük İftarları bu yıl da, Ramazan ayı boyunca her gün Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. KOCAVlı gönül dostlarının desteğiyle Ramazan ayı boyunca kurulan iftar sofrasında 2.500 kişiyi ağırlayan Vakfımız, ailesi şehir dışında yaşayan öğrencilerimize geniş aile sofralarının verdiği bereketi ve sıcaklığı hissettirmeye devam etti. Maddi ve manevi anlamda doygunluğa eriştiğimiz mübarek Ramazan ayında, Süleymaniye’nin yanı başında olmanın da verdiği huzur ile demlendik. Birlik ve beraberliği, dostluğu, samimiyeti ve paylaşmayıda bu sofralarda pekiştirdik, aynı dualara hep birlikte el açıp âmin dedik.

Günlük İftarlara Dair

“Her Şeyimizi Paylaşıyoruz…”

“Ramazan ayını özel kılan bir başka özelliği de paylaşma ayı olmasıdır. Bunu yapılan iftarlar sayesinde bol bol hissettim. Verdiği mutluluk da paha biçilemez. Aynı sofrayı paylaştık, muhabbetler ettik, dostluklar kurduk, üzüntülerimizi, mutluluklarımızı paylaştık. İyi ki de paylaşmışız.”

Kâmile OKUDAN (Giriş 2)

“Samimiyet Çok Özel ve Güzel”

“KOCAV iftarları ile midemiz lezzetli yemeklerle, gönlümüz de hoş sohbetle doluyor. Lakin bu öyle bir kaynak ki insan aldıkça daha fazla almak istiyor. Vakfın en sevdiğim özelliği iftar sofraları etrafında kendini bir kez daha gösteriyor; mensup ve muhibbilerinin samimiyetinde hudut olmaması.”

Ömer BOLAT (İhtisas 1)

 

 

GÜNLÜK İFTARLAR