GELENEKSEL İFTARIMIZDA BULUŞTUK

Geleneksel hale gelmiş olan KOCAV Genel İftarı 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü İstanbul Üniversitesi Rektörlük binasında gerçekleştirildi.  Mütevelli Heyeti Üyelerimizden Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Hakkı Ertan’ın sunumuyla gerçekleşen İftar programında ilk olarak Vâkıfımıza Ramazan ayı boyunca maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen mensuplarına, Vakfımız öğrencileri tarafından 37 adet Hatim okundu. Okunan Hatim-i Şeriflerin duası yapıldı.

İftar programına KOCAV Vakıf Meclisi, Mütevelli Heyeti Üyeleri, Seminer Hocaları ve aileleri, vakıf mezunları, mensupları ile vakıf öğrencileri katıldı. Gelen misafirleri selamlayan Vakıf Başkanımız Av. Dr. Ali Ürey: Bir Ramazana daha kavuşmanın sevincini paylaşmanın önemini vurguladı. “Üç kuşak bir arada cıvıl cıvıl bir tablo ile karşı karşıyayız.  Rabbimize bizlere bu günleri gösterdiği için ne kadar şükretsek az. Şu tablo kültür Ocağı Vakfının kuşaktan kuşağa devam edeceğinin bir göstergesidir.”  Diyerek sözlerini tamamladı.

Selamla konuşmasının ardından Vakıf merkezine geçilerek geç saatlere kadar bir arada olan KOCAVlılar,  ikram edilen çay ve muhabbet eşliğinde hasret giderdiler.